Úvod Zdravie a rodina Šťavnaté vitamíny pre ženy, ktoré svet miluje: Tie svoje už máme aj...

Šťavnaté vitamíny pre ženy, ktoré svet miluje: Tie svoje už máme aj na Slovensku!

219
0
ZDIEĽAŤ
Šťavnaté vitamíny pre ženy
Šťavnaté vitamíny pre ženy

Mnohé ženy hľadajú riešenie pre naplnenie svojich aktuálnych potrieb (napr. zvýšenie obranyschopnosti organizmu, vypadávanie a rast vlasov, vyrovnanie sa so stresom) v užívaní výživových doplnkov. Avšak predstava každé ráno prehĺtať množstvo veľkých nevzhľadných piluliek môže byť pre mnohé dámy dôvodom zanedbávať svoju dennú rutinu užívania vitamínov. Riešenie je inovatívne a šťavnaté!

Trend medzi vitamínmi pre ženy – šťavnatý zážitok pri užívaní

Dobrou správou je, že vývoj výživových doplnkov napreduje a špičkoví farmaceuti vyvinuli vhodné výživové riešenie aj pre ženy, ktorým sa nepozdáva každodenné prehĺtanie tabliet. Na svetový trh tak prišli žuvacie vitamíny a ženy všetkých kategórií si ich zamilovali. Tento trend v oblasti výživy sa v uplynulých rokoch dostal aj do našich končín. Podpore ženského zdravia, krásy a vnútornej sily formou šťavnatého zážitku sa začala venovať slovenská značka Vely.

Práve nepríjemná chuť, spôsob užitia prehltnutím a výzor vitamínovej kapsule, môže byť dôvodom, prečo výživová rutina mnohých dám zlyhá alebo je nepravidelná a tak neprináša požadované výsledky. Vely preto ženám  ponúka inovatívne riešenie užitia vitamínov – formou šťavnatého zážitku, v podobe chutných žuvacích výživových doplnkov. Každá žena si z širokého portfólia výrobkov môže vybrať spomedzi kategórií Teen – pre tínedžerky, Twenty – pre mladé aktívne ženy, Pregnant – pre nastávajúce mamičky a  Mature – pre zrelé ženy. Vely tak pokrýva aktuálne potreby žien, bez ohľadu na ich vek alebo životné obdobie, v ktorom sa práve nachádzajú.

Slovenské výživové doplnky pre ženy s lahodnou chuťou

Šťavnaté vitamíny, ktoré ženy z celého sveta milujú, si tak môžu užívať už aj Slovenky, vďaka lokálnym gumeným hviezdičkám Vely v upcyklovateľných obaloch. Na ich tvorbe sa navyše podieľali aj slovenské ilustrátorky Martina Pauková, Simona Čechová a Barbora Idesová a dizajnerka Lívia Lörinczová. Hravé obaly ukrývajú výživové doplnky s výnimočným zložením a šťavnatou ovocnou príchuťou. To všetko vyvinuté špecializovanými a kvalifikovanými odborníkmi v rôznych oblastiach sektora nutraceutík.

Vitamíny Vely okrem iného prihliadajú aj na špecifické požiadavky a obmedzenia žien v oblasti stravovania. Značka disponuje produktovým radom vhodným aj pre vegetariánky a vegánky. Okrem toho sú všetky výživové doplnky Vely vyvinuté bez použitia prídavných látok, alergénov či GMO. Výrobky tak ulahodia každej žene bez rozdielu, či už túži po silnejších vlasoch, odolnejšej imunite, vnútornom pokoji alebo probiotikách bez obsahu lepku. Stačí si len vybrať.

Výživové poradenstvo na mieru zdarma

Navyše dámy môžu šťavnaté výživové doplnky Vely užívať s ohľadom na svoje špecifické nároky napríklad počas jednotlivých fáz menštruačného cyklu. Riešenie na mieru im ponúkne ich osobná kvalifikovaná výživová poradkyňa, nakontaktovať sa na ňu môžu prostredníctvom vyplnenia krátkeho kvízu na webstránke vely.sk.