Úvod domácnosť a bývanie Zvýrazňovače pomáhajú aj bavia

Zvýrazňovače pomáhajú aj bavia

147
0
ZDIEĽAŤ

Zvýrazňovače, fixky vo výrazných farbách, najčastejšie so širokým, plochým a šikmo zrezaným hrotom, sa stali doslova fenoménom. Pomáhajú nezabudnúť, označujú to dôležité a bavia každého s kreatívnou dušou.

Nemáte doma svoj vlastný zvýrazňovač? To snáď ani nie je možné! Je to výborná pomôcka, ktorú by sme mali mať po ruke na pracovnom stole, v kabelke, u rodinného kalendára, patrí do školskej aktovky aj na detský písací stôl. Zabaliť by sme si ich mali aj na dovolenku, aby sme si mohli trebárs písať a hlavne zdobiť cestovný denník.

Zvýrazňovače nás fascinujú svojimi neónovými farbami. Dnes už dokonca kúpime sady s niekoľkými farbami, nielen s tradičnými štyrmi. Zvýrazňovače sa začali vyrábať aj v pastelových farbách či v rôznych mini verziách. Aj preto sa stali doslova fenoménom pre tých, ktorí radi kreatívne tvoria a žijú. Sú ozdobou diárov, notesov aj ak si tvoríme vlastný bullet journal. Používame ich do denníkov, fotoalbumov aj pri scrapbookingu. Pre niekoho sú nenahraditeľné pri štúdiu. Študentom pomáhajú s prehľadnejšími poznámkami, aj pri čítaní skrípt aj odbornej literatúry. Využijeme ich aj v práci pri štúdiu dôležitých dokumentov.

Ako si vybrať správny zvýrazňovač?

  • Zvážte, koľko farieb potrebujete. Niekomu stačí jedna, iní majú radi možnosť kreatívnejšieho zvýrazňovania hneď niekoľkými farbami.
  • Do kabelky oceníme miniverzie, vždy si však overte, či sa dajú skutočne bezpečne zavrieť.
  • Na stôl sú ideálne väčšie zvýrazňovacie fixky.
  • Ak dávate zvýrazňovač do rúk menším deťom, skúste kúpiť ten, ktorý bude vyprateľný z textílií a odstrániteľný z rôznych povrchov. Väčšina zvýrazňovačov totiž drží a patria k najhoršie odstrániteľným škvrnám.
  • Kto používa zvýrazňovače do diárov, ale aj kníh, potrebuje taký, ktorý sa neprepije cez stránku. U kvalitných značiek zvýrazňovačov sa vám to však nestane.
  • Dobrá značka sa vyplatí. Farba je intenzívnejšia, nerozmazáva sa, náplň dlhšie vydrží.
  • Kvalitné zvýrazňovače ponúka e-shop Lamitec.sk.