Úvod Zaujímavosti 3 darčeky, ktorými potešíte ženy i mužov

3 darčeky, ktorými potešíte ženy i mužov

264
0
ZDIEĽAŤ
3 darčeky, ktorými potešíte ženy i mužov
3 darčeky, ktorými potešíte ženy i mužov

Pre niekoho je kupovanie darčekov potešením. V priebehu sekundy dokáže daný človek vymyslieť aj desať spôsobov, ako obdarovať svojho blízkeho. Iní ľudia nemajú takéto nadanie a nad darčekom si lámu hlavu už niekoľko týždňov pred blížiacim sa sviatkom. Pre druhú skupinu ľudí prinášame tip na tri druhy darčekov, ktoré potešia obdarovaného, či je to muž, alebo žena.

Darčekové kazety pre dámy a pánov

Nad darčekovými kazetami by ste nemali ohŕňať nos. Možno si myslíte, že darčekové kazety kupujú len ľudia bez fantázie. Je pravda, že súprava troch mydiel je darom tak trochu mimo, ale existujú kazety, ktoré sú hodnotné a navyše dobre vyzerajú na prvý pohľad. Za takýmito súpravami však nechoďte do najbližšej drogérie. Lepším tipom sú online drogérie, ktoré ponúkajú stovky rôznych kaziet. Napríklad drogéria bugy.sk má v ponuke kazety s dekoratívnou i kúpeľňovou kozmetikou za naozaj vynikajúce ceny.

  • Naše tipy: Každú ženu poteší luxusná sada kozmetiky Clarins obsahujúca sérum, balzam a lesk pre obnovu pleti. Pre pánov je možné vybrať kazety určené na starostlivosť o pokožku pri holení alebo sa zamerajte na niečo naozaj špeciálne vyzerajúce, napríklad na sadu kozmetiky Old Spice v trendovej drevenej škatuli.

Voňavý parfum opojí vaše zmysly

Krokom vedľa nikdy nebude ani kúpa parfumu. Stačí, aby ste si vopred zistili, aké vône obdarovaný preferuje. Trefne vybraný parfum v zaujímavom balení je nádherným darčekom.

  • Naše tipy: Klasický parfum Coco Chanel Mademoiselle svojou orientálnou a zároveň sviežou vôňou oblečenie každú ženu do vonného obláčika. Dokonca aj páni milujú parfumy, ale niektorí si to nepriznajú. Dobre však vedia, že voňať znamená priťahovať pohľady. A ktorý pán nemá rád pozornosť? Odporúčame vám vsadiť na značku, ktorej meno je pojmom po celom svete. Parfum pre mužov Dior Homme Intense dodá každému gentlemanovi pocit sofistikovanosti a jedinečnosti.

Darček, ktorý vám zostane na celý život

Hľadáte darček, ktorý si dotyčný uchová na celý život? Vsaďte na zážitkové darčeky. Zážitky vám nemôže nikto vziať a spomeniete si na ne v každej zložitej životnej chvíli. Predovšetkým adrenalínové a nevšedné zážitky sú to, čo pre rozptýlenie a nabúranie stereotypu potrebujete. Nielen v lete sa dajú zažiť zábavné a mierne nebezpečné dobrodružstvá.

  • Naše tipy: V zime môžete ako darček svojmu blízkemu kúpiť jazdu na snežnom skútri alebo interiérový simulátor voľného pádu. V lete si partner naplno užije jazdu formulou či na štvorkolkách. Pre dámy kúpte jazdu vodným skútrom vo dvojici, kurz potápania, rande v jaskyni alebo landkiting.