Úvod Zaujímavosti Ako sa obliecť na sviatky?

Ako sa obliecť na sviatky?

563
0
ZDIEĽAŤ
Ako sa obliecť na sviatky?

Vianoce, Silvester… toto všetko sú spoločenské udalosti. Rôzne podujatia, rodinné stretnutie – nechajte vašu rodinku zažiariť.

Hlavne pohodlne

V toto krásne obdobie roka zažívame množstvo radostí, ale i nejaké starosti, stres či zhon. Dajte si preto záležať na tom, aby bolo vaše oblečenie komfortné a aby ste sa v ňom cítili dobre.
Zladiť celú rodinu môže byť ťažké, no papi rodinné oblečenie ponúka širokú paletu, s ktorej si vyberie každý.

Potlač

Zime 2019 kraľuje výrazná potlač, či už ide o kvety, abstraktné či iné vzory, v takomto outfite sa nestratíte. Takáto potlač môže dominovať na dlhých šatách, overaloch či menších kúskoch odevu.

Ak sa rozhodnete pre takýto výrazný kúsok, stavte na jednoduché doplnky a jednofarebnú kabelku či obuv.
Nebojte sa experimentovať a zamilujte sa do kúskov z kolekcie dress code.

Veľké kabelky

Čo sa tašiek či kabeliek týka, momentálne dominuje praktickosť. V súčasnej dobe sú “in” veľké, praktické kabelky. Mnoho dizajnérskych domov prišlo na trh s týmto trendom.
Zabudnite preto na nepraktické kabelky, kde sa ledva zmestí telefón a kľúče, a zaobstarajte si moderný a účelný kus.

Neónové elementy

Áno, vieme čo ste si práve povedali. Leto 2015 je dávno preč a s ním aj tento neónový trend. Je síce pravda že neónová farba na veľkých plochách zmizla z regálov obchodov, no použiť ju na menších detailoch (vrecká, malé vzory, vnútro bundy…) outfit osvieži a oživí.

Trenčkot

Štýl a la Parížanka, je momentálne veľmi vyhľadávaný a môžete ho vidieť, nie len, v slovenských uliciach.
Farby:

Rozhodne stavte na béžovú, šedú či čiernu.

Disco guľa

Tak ako je zvykom, história sa opakuje a šaty v štýle 70. rokov sa vracajú na scénu. Stavte na skladané sukne do tvaru A či tvídovým sakom. Vrámci disco štýlu sa nebojte trblietok, flitrov a lesku.
Trblietavé oblečenie z kolekcie dress code mama a dcéra je veľmi milým elementom, v ktorom zažiarite na každej rodinnej oslave.

A čo ocko?

Papi rodinné oblečenie ponúka množstvo kúskov aj pre mužov. Všetky kúsky sú krásne zladené, aby ste aj Vy, ako rodina, vyzerali bezchybne.

A my už len prajeme veselé a štýlove Vianoce.