Úvod Zdravie a rodina Hor sa na bicykle s rodinou!

Hor sa na bicykle s rodinou!

164
0
ZDIEĽAŤ
Hor sa na bicykle s rodinou!
Hor sa na bicykle s rodinou!

Vedeli ste o tom, že vďaka cyklistike dokážete spáliť 600 kalórií za hodinu a váš metabolizmus potom zostane naštartovaný ešte niekoľko hodín? Zaujímavé je, že keď bicyklujete s priateľmi či rodinou, veľa krát si ani nevšimnete, že cvičíte . Okrem toho jazda na bicykli pomáha deťom zlepšovať kondíciu, rovnováhu a zároveň je to ideálny spôsob, ako zabrániť obezite, ktorá je v dnešnej dobe žiaľ veľmi rozšírená. Vo všeobecnosti možno povedať, že cyklistika priaznivo pôsobí nielen na fyzickú kondíciu, ale tiež psychickú pohodu, eliminuje stres a je zárukou nezabudnuteľných zážitkov!

Motivujte deti k športovaniu

V súčasnosti množstvo deti trávi väčšinu voľného času doma, čo ich robí fyzicky neaktívnymi. Nepomáha tomu ani fakt, že mnohé z nich uprednostňujú herné konzoly a televíziu pred outdoorovými aktivitami. Cyklistiku však môžete predstaviť ako zdravú alternatívu k ich neaktívnemu životnému štýlu, keďže jazda na bicykli pomáha nielen zlepšovať postavu, ale patrí tiež medzi zábavné aktivity, ktoré sa dajú robiť kdekoľvek a v podstate kedykoľvek. A to najdôležitejšie: cyklistika ponúka deťom slobodu. Nezabudnite sa však vopred informovať o tom, aké bude počasie, s čím vás pomôže aj domáca meteostanica.

Využite slnečné dni k pohybu

Meteostanice sú malé, ale inteligentné prístroje, ktoré užívateľov informujú o aktuálnom počasí, pravdepodobnosti zrážok a búrok, ale tiež oblačnosti či východe a západe slnka. Pokiaľ plánujete s rodinou vyraziť na bicykle, nezabudnite sa informovať tiež o UV indexe či možných prehánkach, keďže na nepriaznivé počasie by ste mali byť v predstihu pripravení. Internetový obchod meteostanice.sk ponúka široký výber domácich meteostaníc za najlepšie ceny, pričom si z ponuky vyberú aj nároční zákazníci. Dokonca patrí meteostanica medzi nadčasový bytový doplnok, ktorý rozhodne neostane bez povšimnutia!