Úvod Zaujímavosti Poistenie online: Viete, ako vybrať to najvýhodnejšie?

Poistenie online: Viete, ako vybrať to najvýhodnejšie?

488
0
ZDIEĽAŤ

Vybavenie poistenia online je v dnešnej dobe rýchlou a pomerne ľahkou záležitosťou. Stačí mať k dispozícii telefón, tablet či notebook s prístupom na internet. Vybaviť si ho môžete z kancelárie či z pohodlia vášho domova a zaberie vám to len pár minút. Pripravili sme si článok, v ktorom vám priblížime nielen výhody poistenia online, ale aj to, ako si vybrať to najvýhodnejšie.

Poistenie online prináša viacero výhod 

Jednou z najväčších výhod poistenia online je to, že je lacnejšie, pretože viaceré poisťovne poskytujú za online vybavenie rôzne zľavy, väčšinou 5-10% z poistného. Ďalšou výhodou je skutočnosť, že poistenie online môže byť hotové za pár minút. Stačí vyplniť online formulár, v ktorom vyplníte všetko podstatné, a následne zaplatiť. Platbu je možné uskutočniť platobnou kartou alebo bankovým prevodom. Platba kartou je okamžitá, takže takýmto spôsobom môžete vybaviť napríklad cestovné poistenie aj deň pred samotnou cestou. Medzi výhody poistenia online patrí určite aj komfort, pretože ho môžete vybaviť z hocijakého miesta, kde je pripojenie na internet. Rovnako je k dispozícii 24 hodín denne, takže nie ste časovo obmedzovaný.

Ako vybrať to najvýhodnejšie poistenie online?

Skvelým pomocníkom pri výbere najvýhodnejšieho poistenia online je porovnávač poistenia, ktorý je k dispozícii vždy, keď potrebujete porovnanie cien či uzatvorenie poistnej zmluvy s okamžitou platnosťou. Máte tak možnosť porovnať viaceré ponuky, vybrať si tú najvhodnejšiu a okamžite ju cez internet dojednať. Nebudete pritom nútení doobjednať si rôzne doplnkové pripoistenia a takáto ponuka bude vo výsledku určite lacnejšia ako priamo od poisťovne. Okrem sezónnych a vernostných zliav môžete pri uzatvorení poistenia online získať aj ďalšie cenové zvýhodnenia či dodatočné výhody.

Či už sa chystáte vycestovať do zahraničia alebo ste si práve kúpili nové auto, tak by ste nemali na poistenie v žiadnom prípade zabudnúť. Nech už sa ocitnete v akejkoľvek situácii, tak vám zaručene pomôže. Budete vďaka nemú krytí, a nebudete sa musieť obávať, že prídete o zbytočne veľa peňazí.