Úvod Rodina a škola Zdravá škôlka – správne miesto pre vaše dieťa

Zdravá škôlka – správne miesto pre vaše dieťa

1694
0
ZDIEĽAŤ

Zdá sa vám, že chrípkových prázdnin je v škôlkach z roka na rok viac? Nám áno. Deti sú často choré, ročne vyberú niekoľko škatuliek liekov a zopár dní po vyliečení a návrate medzi spolužiakov už opäť posmrkávajú, pokašliavajú a celý kolotoč sa začína odznova. Hľadáte škôlku, ktorá je označená ako Zdravá škôlka? Nájdete ich po celom Slovensku.

Projekt Tepujem.sk s názvom Zdravá škôlka združuje predškolské zariadenia, ktoré sa starajú o zdravie svojich zverencov pravidelným tepovaním a dezinfekciou. Spoločnosť Tepujem.sk týmto škôlkam k tepovaniu zadarmo poskytne aj dezinfekciu ozónom. Tieto dve opatrenia zabezpečia, že sa deti hrajú v zdravom a čistom prostredí bez prachu, alergénov, roztočov a baktérii.

Tepovanie, a k nemu aj bezplatné ozónovanie, si môže objednať ktorákoľvek škôlka na Slovensku prostredníctvom telefónneho čísla 0915 722 377. Škôlku prídu rýchlo a efektívne vyčistiť odborníci s dlhoročnou praxou. Každá vyčistená škôlka sa stane súčasťou projektu a jej názov sa objaví na stránke www.tepujem.sk. Navyše jej na vchodových dverách pribudne identifikačná nálepka, vďaka ktorej si jej čistotu všimne každý.

Máte vo svojom okolí škôlku, ktorá by mala využiť služby Tepujem.sk? Pošlite tento článok jej riaditeľovi či riaditeľke. Ak si objednajú hĺbkové tepovanie, už čoskoro môže aj vaše dieťa navštevovať Zdravú škôlku.