Úvod Zaujímavosti Ako vyčistiť fasádu domu? Odpoveďou je profesionálne čistenie fasád.

Ako vyčistiť fasádu domu? Odpoveďou je profesionálne čistenie fasád.

649
0
ZDIEĽAŤ
Ako vyčistiť fasádu domu? Odpoveďou je profesionálne čistenie fasád.
Ako vyčistiť fasádu domu? Odpoveďou je profesionálne čistenie fasád.

Trápi vás znečistená fasáda domu? Tento problém rieši väčšina majiteľov rodinných domov. Žiaľ, u nás ešte nie je veľmi rozšírené povedomie o tom, že aj o fasádu sa treba pravidelne starať, rovnako ako o interiér domu či záhradu. A tak to častokrát dospeje až do štádia, kedy sú majitelia zo svojej fasády vyslovene nešťastný.

Bežné nečistoty, ale aj plesne a riasy dokážu zmeniť exteriér vášho domu na nepoznanie, no ak sa pýtate, ako vyčistiť fasádu domu, riešenie existuje. Je ním profesionálne čistenie fasád. Zistite o ňom viac v našom článku.

Umývanie fasády svojpomocne

Samozrejme, väčšinu majiteľov ako prvé napadne, že si predsa dokážu svoju fasádu vyčistiť aj svojpomocne a nepotrebujú si na to platiť firmu. Na trhu už predsa existuje množstvo prípravkov na čistenie fasád a aj „wapka“ sa dá veľmi jednoducho požičať, ak ju doma nemáte.

No ešte predtým, než sa do takéhoto svojpomocného experimentu pustíte, mali by ste si zodpovedať niekoľko otázok. Viete, aký čistiaci prostriedok je vhodný pre váš typ fasády? Viete, akým tlakom a z akej vzdialenosti je potrebné fasádu čistiť, aby to bolo efektívne a zároveň aby ste ju nepoškodili? Čo urobíte so znečistenou vodou, ktorá vznikne pri umývaní fasády? Ako ochránite svoju fasádu pred opätovným znečistením?Nuž, ak sa rozhodnete pre profesionálne čistenie fasád, na nič z toho nepotrebujete myslieť – o všetko sa postará firma, ktorá s tým má dlhoročné skúsenosti a vy tak môžete ušetriť svoj čas, energiu a v konečnom dôsledku aj financie.

Profesionálne čistenie fasád

Ak zvažujete, že využijete profesionálne čistenie fasád, no nie ste si istý, či bude výsledok stáť za to, máme pre vás jednoduché riešenie. Firma Valmax s.r.o. ponúka možnosť bezplatnej ukážky čistenia priamo u vás doma. Jednoducho si zarezervujete termín, kedy pracovníci prídu k vám domov a na kúsku vašej fasády vám ukážu, ako bude vyzerať finálny výsledok a zároveň vám pripravia aj cenovú ponuku. Táto bezplatná ukážka je úplne nezáväzná, takže ak sa rozhodnete, že ich služby nevyužijete, nič sa nedeje.

Zaujala vás táto možnosť?
Zarezervujte si svoj termín na cistime-fasady.sk