Úvod Zaujímavosti Samsung Galaxy S23: Extra výkonný mobil za rozumnú cenu

Samsung Galaxy S23: Extra výkonný mobil za rozumnú cenu

12
0
ZDIEĽAŤ
Samsung Galaxy S23: Extra výkonný mobil za rozumnú cenu

Hľadáte smartfón, ktorý bude kvalitný a zároveň sa bude dať kúpiť za dostupnú a rozumnú cenu? V takom prípade ste tu správne! Prinášame vám bližšiu charakteristiku smartfónu s názvom Samsung Galaxy S23, ktorý vyniká skutočne v rôznych smeroch. Je jednotkou a zároveň novinkou na trhu. My sme sa na jeho vlastnosti pozreli o čo si bližšie.

Samsung Galaxy S23 síce dosiaľ ešte nebol predstavený, no malo by sa tak stať začiatkom februára v tomto roku, čiže za pár dní. V predaji budú tri edície, ktoré rozhodne stoja za pozornosť. Ide o Samsung Galaxy S23, Samsung Galaxy S23+ a Samsung Galaxy S23 Ultra. Podľa doteraz dostupných informácií je známe, že dizajn by sa veľmi nemal odlišovať od smartfónov Samsung Galaxy S22. Takýto dizajn je mimoriadne kvalitný a prepracovaný až do tých najmenších detailov, čo rozhodne oceníte. Čo sa týka rozlíšenia, malo by sa pohybovať od 6,1 do 6,8 palca. Neočakávajú sa však príliš veľké rozdiely vo veľkosti obrazoviek oproti Samsung Galaxy S22.

Inovatívny fotoaparát

V prvom rade by ste si mali zaobstarať Samsung S23 z toho dôvodu, že bude vynikať kvalitným fotoaparátom vo vysokom rozlíšení. Vo verzii Ultra bude fotoaparát obsahovať až neuveriteľných 200 megapixelov, čo rozhodne oceníte. Budete tak mať možnosť zachytiť všetky krásne momenty vo vysokej kvalite.

Okrem iného, tento smartfón vyniká aj veľkou pamäťou, preto sa nemusíte báť o to, že nebudete mať dostatok miesta na ukladanie fotografií, prípadne videí. V prípade potreby si vždy môžete zaobstarať aj pamäťovú SD kartu, na ktorú môžete dať aj viac súborov.

Dlhá životnosť batérie

Ak si chcete zaobstarať smartfón, ktorý bude vynikať dlhou životnosťou batérie, ste tu správne. Samsung Galaxy S23 je v tomto smere jednotkou na trhu, v ponuke sú totiž batérie tej najvyššej kapacity, čo znamená, že vám smartfón bez nabíjania vydrží skutočne dlhú dobu.